Oferujemy 2 kategorie produktów z Morza Martwego:

·         SOLE SPOŻYWCZE z Morza Martwego super nowość: także ziołowe, warzywne (kupisz TUTAJ)

·         PRODUKTY KOSMETYCZNE z Morza Martwego (sól, błoto, solanka)  (kupisz TUTAJ)

Jako bezpośredni, oficjalny (autoryzowany przez Królestwo Jordanii) importer i dystrybutor surowców z Morza Martwego gwarantujemy Państwu pochodzenie naszych produktów (Morze Martwe, Jordania) jak również najwyższą ich jakość.

Sole (zarówno kosmetyczna, jak i spożywcza) produkowane są w 100% naturalną metodą odparowania wody morskiej, błoto pochodzi z dna Morza Martwego, zaś oferowana przez nas woda została zaczerpnięta bezpośrednio z morza i jest dokładnie taka sama, jak w naturze w Morzu Martwym. Niektórzy z naszych Klientów twierdzą, że po natarciu ciała wodą MERACTIV czują identyczny efekt jak po wyjściu z kąpieli w Morzu Martwym! Dlatego bardzo polecamy zakup czystej, naturalnej solanki z Morza Martwego.

Na uwagę zasługuje nowość na rynku – sól spożywcza z Morza Martwego (gruboziarnista i drobnoziarnista) oraz jej 2 odmiany smakowe – sól ziołowa z Morza Martwego oraz sól warzywna z Morza Martwego.

Sole spożywcze, w szczególności sól ziołowa i warzywna, nie zawiodą najwytrawniejszych smakoszy.
Sole ziołowa i warzywna zawierają tylko 36-37% białej soli kuchennej, są to produkty idealne dla osób odchudzających się i pozostających na nisko sodowej diecie.