OFERTA KOSMETYCZNA

Specjalizujemy się w obsłudze przemysłu kosmetycznego, ośrodków SPA, basenów solankowych itp. Służymy doradztwem w zakresie zastosowań surowców z Morza Martwego, jak również w zakresie opracowywania produktów detalicznych (sole kąpielowe, peelingi, maski, maseczki błotne itp.). Doradztwo obejmuje także kwestię doboru opakowań (w tym nowoczesnych opakowań biodegradowalnych).

Surowce z Morza Martwego, podstawowe opakowania hurtowe:

·         Sól karnalitowa (magnezowo-potasowa) worki 25 kg

·         Błoto kosmetyczne z Morza Martwego beczki ok. 55 kg

·         Suszone, sproszkowane błoto kosmetyczne z Morza Martwego worki 25 kg

·         Naturalna woda z Morza Martwego beczki 30 litrów

·         Skoncentrowana woda z Morza Martwego beczki 30 litrów

 

OFERTA SPOŻYWCZA

Sól spożywcza z Morza Martwego to nowość na rynku. Sól spożywcza jest pozyskiwana w procesie odparowania wody morskiej z Morza Martwego. Pierwsza w tym procesie krystalizuje sól spożywcza (NaCl), która jest zbierana z basenu, gdzie woda poddana jest parowaniu, na końcu zaś krystalizuje sól karnalitowa, która jest solą kosmetyczną. Warto pamiętać, że sól spożywcza i sól kosmetyczna z Morza Martwego to dwie zupełnie różne sole pod względem chemicznym. Sól kosmetyczna nie nadaje się do spożycia, za to sól spożywcza z Morza Martwego jest wysoko ceniona przez smakoszy!

Na szczególną uwagę zasługują sól ziołowa i warzywna - posiadają unikalny skład i formułę (zawierają tylko 36-37% białej soli kuchennej, są idealnym zamiennikiem soli dla osób odchudzających się i pozostających na diecie nisko sodowej).
No i ten smak...

·         Sól spożywcza z Morza Martwego worki 25 kg

·         Sole ziołowe i warzywne na bazie soli spożywczej z Morza Martwego worki 25 kgUWAGA: na życzenie Klienta większość surowców możemy zapakować w opakowania detaliczne, w tym także w opakowania BIODEGRADOWALNE